Şartlar & Koşullar

Şartlar ve Koşullar

Lütfen DetoxBuy web sitesini kullanmadan önce aşağıdaki şartlar ve koşulları dikkatlice okuyunuz. DetoxBuy web sitesini kullanarak aşağıdaki şartları ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız:

Ürün İçeriği ve Bilgileri

  1. DetoxBuy web sitesinde sunulan tüm ürünler bitkisel ve gıda takviyeleridir. Ancak, web sitemizde sunulan içerikler tıbbi tavsiye niteliği taşımamaktadır ve sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınızla ilgili olarak bir uzmana danışmanız önemlidir.
  2. Ürünlerimizin içerikleri, ambalajları ve etiketleri zaman zaman güncellenebilir. Bu nedenle, web sitemizde yer alan ürün bilgileri değişebilir. Ürün almadan önce etiket ve ambalajdaki bilgileri kontrol etmeniz önemlidir.

Ürün İadesi ve Geri Ödeme

  1. Ürün iade işlemleri için geçerli olan şartlar ve koşullar, “Geri Ödeme – İade Politikası” sayfasında belirtilmiştir. Lütfen bu politikayı dikkatlice okuyun ve iade işlemleri ile ilgili gereklilikleri yerine getirin.

Kargo ve Teslimat

  1. Ürün teslimatı için geçerli olan şartlar ve koşullar, “Kargo ve Teslimat Politikası” sayfasında belirtilmiştir. Lütfen bu politikayı dikkatlice okuyun ve teslimat süreleri, gümrük prosedürleri ve kargo takibi ile ilgili bilgileri takip edin.

Gümrük Ücretleri ve Vergi Kimlik Numaraları

  1. DetoxBuy, Avrupa ülkeleri için IOSS ve İngiltere için VAT numarası gibi vergi kimlik numaralarını kullanarak gümrük işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Gümrük ücretleri ve prosedürleri ile ilgili detaylı bilgi için “Kargo ve Teslimat Politikası” sayfasını inceleyin.

Kullanıcı Hesapları ve Güvenlik

  1. DetoxBuy web sitesini kullanarak bir kullanıcı hesabı oluşturduğunuzda, hesap bilgilerinizin gizli ve güvende tutulmasından siz sorumlusunuz. Lütfen hesap bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmaktan kaçının.
  2. Kullanıcı adı ve şifrenizle yapılan tüm işlemler ve etkinliklerden siz sorumlusunuz. Yetkisiz kullanım durumlarında lütfen derhal bize bildirin.

Üçüncü Taraf Bağlantıları

  1. DetoxBuy web sitesi, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantıların içeriği veya gizlilik politikaları üzerinde kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine girmeden önce ilgili gizlilik politikalarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Değişiklikler ve Güncellemeler

  1. DetoxBuy, web sitesinin şartlarını ve koşullarını dilediği zaman güncelleme hakkını saklı tutar. Şartlar ve koşullardaki değişiklikler web sitesinde bildirilecektir.

İletişim ve Destek

Herhangi bir sorunuz, geri bildiriminiz veya destek talebiniz için lütfen [email protected] adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçin. Müşteri hizmetleri ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Sağlık ve Zindelik Dolu Ürünlerle Tanışın! Ala Red Detox Kırmızı çayla sağlığınıza dikkat edin., Meri Detox Premium Premium kalitede detoks çayı., Efsun Tea Efsanevi detoks çayıyla kendinizi yenileyin., bo diyet çorba Lezzetli ve hafif diyet çorbası., bi coffe Enerji dolu bir fincan kahve., Feridun Kunak Detox Sağlık gurusunun özel detoks ürünü., Bella Coffee Lezzetli ve aromatik bir kahve deneyimi., Nerox Tea Toksinlerden arınmak için siyah çayın gücü., Dreamtox Düşlerinizdeki forma ulaşmak için detoks ürünü., Ala Green Detox Yeşil çayın sağlık dolu etkisi., Meri Kapsül Sağlıklı bir hayat için özel kapsüller. ve daha birçok etkili çözümü sizin için bir araya getirdik. Zayıflamadan detoksa, doğal beslenmeden güzellik takviyelerine kadar ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri keşfedin. Sağlıklı yaşamın anahtarını elinizde tutun!
Kapalı Sepetim
Kapalı Dilek listesi
Kapalı Son Görüntülenen
Kapalı
Kapalı
Kategoriler
Türkçe