Geri Ödeme – İade Politikası

Geri Ödeme – İade Politikası

DetoxBuy olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ve yüksek kaliteli ürünler sunmayı hedefliyoruz. Ancak, ürün iade işlemlerinde bazı şartlar ve prosedürler uygulamaktayız. Lütfen aşağıdaki bilgileri dikkatlice okuyun:

İade Edilebilir Ürünler

  1. Paketi açılmış ürünler: Sağlık ve güvenlik nedenleriyle paketi açılmış olan ürünlerin iadesini kabul etmiyoruz.
  2. Birden fazla alınan ürünlerde saklama koşullarını bilemediğimiz ve bu ürünlerin satışının mümkün olmadığından kaynaklı iade alamıyoruz.
  3. Son kullanma tarihi geçmiş ürünler: Ürünlerin son kullanma tarihi geçmişse iade talepleri kabul edilir. Sipariş tarihinizden en geç 20 gün içinde bize bildirmeniz gerekmektedir.
  4. Üreticiden kaynaklı sorunlar: Ürünlerde üreticiden kaynaklı bir sorun varsa, sipariş teslim tarihinizden sonraki 7 gün içinde iade işlemi için müşteri desteğimizle iletişime geçebilirsiniz.
  5. Patlamış ve paketi açılmış ürünler: Patlamış veya paketi açılmış ürünlerde kargo teslim alındığı tarihte kargo tespit zaptı olan ürünlerin iade işlemi kabul edilir. Kargonuzun teslimi sırasında paketinizin patlak veya yırtık veya hasarlı olduğuna dair tutanak tutmazsanız bu madde asla geçerli değildir.

İade Prosedürü

  1. İade talebi için ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 2 gün içinde bize bildirmeniz gerekmektedir.
  2. İade işlemi için [email protected] adresine e-posta göndererek iade talebinizi bildirebilirsiniz. E-postada, sipariş numaranız, iade nedeniniz ve ürün bilgilerini (ürün adı ve miktarı) belirtmeyi unutmayın.
  3. Onaylanan iade taleplerinde, müşterilere iade işlemi için gerekli talimatlar verilecektir.
  4. İade edilecek ürünlerin nakliye masrafları müşteriye aittir. Müşteri tarafından ödenen nakliye ücretleri iade tutarından düşülecektir.

Para İadesi ve Ürün Değişimi

Onaylanan iade talepleri üzerine, iade edilen ürünlerin kontrolü yapıldıktan sonra iade işlemi gerçekleştirilir. İadenin tamamlanması banka işlem süreleri ve ödeme yöntemine bağlı olarak değişebilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iade tutarı, kredi kartı hesabınıza iade edilir. Kredi kartı komisyon ücreti düşülerek iade yapılır.

Tüm maddelerce iade kabul edilen ürünlerde, Ürün değişimi taleplerinde, değiştirilen ürün tarafımıza gönderildiğinde teslim alındığının ertesi günü, müşteri istediği ürün için gerekli düzenlemeler yapılır ve müşteriye kargo ücreti düşerek ücret ödenir veya yeni ürün kargo ücretsiz olarak gönderilir. Türkiye dışı siparişlerde hiçbir değişim veya iade masraflar düşülmeden  asla yapılamaz!

İletişim ve Destek

Geri ödeme ve iade işlemleri ile ilgili herhangi bir sorunuz veya destek talebiniz için lütfen [email protected] adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçin. Müşteri hizmetleri ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Sağlık ve Zindelik Dolu Ürünlerle Tanışın! Formbella Tea Formunuza kavuşmak için doğal içerikli çay ve kapsül set., G5 Kolajen Kapsül Cildinizi güçlendiren ve forma sokan kolajen desteği., Diox Tea Vücudunuzu toksinlerden arındırmak ve form için harika çay. ve daha birçok etkili çözümü sizin için bir araya getirdik. Zayıflamadan detoksa, doğal beslenmeden güzellik takviyelerine kadar ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri keşfedin. Sağlıklı yaşamın anahtarını elinizde tutun!
Kapalı Sepetim
Kapalı Dilek listesi
Kapalı Son Görüntülenen
Kapalı
Kapalı
Kategoriler
Türkçe